Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

32 účastníků  -  vlezné 49.013e - skupiny

 novinka : když kliknete na jakýkoli tým ,či zápas ,tak Vás to rovnou hodí do SP na Vámi zadaný odkaz

skupina 1

 

1. FC Lundomet   16     5   1   0   19  4
2   rudá mašina    9     2   3   1     12     8
 3  SCHLAFSACK    4     1   1   4   10 16
4 FC Sparta Černý Most    4     1   1   4      7 20

skupina 2

1   FC Letenská šlechta      15      5   0   1       12   6
2   Elnino Prague     12     4   0   2      7   6
3   Sokol Čejč       9     3   0   3      9   7
4   SPT Witches       0    0   0   6     4   13

skupina 3

1   AFK Vršovice                 13     4   1   1     7   5
2   FC Chellsea                   9     3   0   3     5   6
3   KČT BRNO                   7      2   1   3     9   7
4   Inter Teplice                  6       2   0   4       8   11

skupina 4

1   FC zvejka     18       6    0    0       35    4
2   FC Inter Milano     12       4    0    2   18   10
3   KomeTa BrNo      6       2    0    4   20   19
4   Valcíři Chomutov C.F.      0       0    0    6     4   44

skupina 5

1   FC Kolíkov        16         5    1    0       14     3
2   FCB Shucadlo        10         3    1    2   11     7
3   Andilci          6        2    0    4   7     6
4   FC Jilove Rangers          3       1    0    5   5    21

skupina 6

1   SK Rohožník Praha       15        5    0    1        13       1
2   1.FC Nádoba      15        5    0    1   12       4
3   Prdelky        3        1    0    5   7     14
4   Fc Vincitore        3       1    0    5   6     19

skupina 7

1   tj sokol šebkovice         15     5    0    1    11     5
2   FK Bolka FOREVER         12     4    0    2    11     8
3   Primisimo FC           9     3    0    3    12     6
4   FC ZARNOV          0     0    0    6          7    22

skupina 8

1   FC Jančařík Šterboholy      18     6    0    0         23     5
2   Zelezna Sparticka        9     3    0    3         11    13
3   FC Moravská Nová Ves       7     2    1    3          6     9
4   lenochodi       1     0    1    5          5   18

TOP 16ctka

1. FC Lundomet 1-0 Zelezna Sparticka

FC Kolíkov 3-1 FC Inter Milano

FC Letenská šlechta 0-0 FK Bolka FOREVER

FC zvejka 0-1 FCB Shucadlo

tj sokol šebkovice 2-0 Elnino Prague

FC Jančařík Šterboholy 3-2 rudá mašina

AFK Vršovice 1-2 1.FC Nádoba

SK Rohožník Praha 1-2 FC Chellsea
 


   

                                                                 osmifinále

 

1.FC Nádoba 1-3 FCB Shucadlo

1. FC Lundomet 0-1 FC Letenská šlechta

FC Kolíkov 3-1 FC Chellsea

tj sokol šebkovice 2-2 FC Jančařík Šterboholy

 

 

   semifinále

FC Kolíkov 2-1 tj sokol šebkovice

FC Letenská šlechta 2-1 FCB Shucadlo

 

Finále

FC Letenská šlechta 1-1 FC Kolíkov

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář